Lampy do projektorów LG

Intensywne kolory, eliminacja rozmycia obrazu i niezwykła ostrość – to są cechy projektorów i innych urządzeń emitujących obrazy uznanej południowokoreańskiej firmy LG. Projektory LED są energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Rozdzielczość HD daje wspaniałe doznania audiowizualne. Bez względu na to, czy są użytkowane w domu, czy w biurze oferują duże możliwości i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

W asortymencie LG są ultracienkie projektory kompaktowe i zaawansowane technicznie rzutniki LCD i HD. Wszystkie zapewniają fascynujące doznania kolorystyczne, zapewniają klarowność obrazu i sporo przydatnych funkcji dodatkowych. Dla biznesu szczególnie przydatne może okazać się przeglądarka plików FileViewer i możliwość bezprzewodowego przesyłania obrazu. Producent przedstawia swoje projektory, jako doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących niestandardowe rozwiązania, w zamian za monitory lub telewizory LG.

Jednak nawet w projektorach i innych urządzeniach wyświetlających firmy LG lampy mają ograniczoną żywotność i konieczna jest ich wymiana. Oryginalne lampy zamienne, które oferuje Lampoprojekt zapewniają niezmienność jakości obrazu. Dajemy na to gwarancję na 6 miesięcy!

Polecamy samodzielnie wymienić lampę w projektorze. Jak to zrobić? Świetnie prezentuje to film, do którego link umieściliśmy na stronie: to tylko kilka kroków! Do wymiany potrzeba ok. 10 minut czasu i śrubokrętu. Można to zrobić także u nas. Dążymy do tego, żeby wymiana potrwała jak najkrócej. Mamy szeroki asortyment: kilka tysięcy oryginalnych lamp, które najłatwiej odnaleźć po nazwie modelu, do którego są poszukiwane

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników