Lampy do projektorów JVC

Projektory JVC to świetne urządzenia, bez względu na to, czy ich przeznaczeniem jest kino domowe, biuro lub sala edukacyjna albo miejsca wymagające najbardziej zaawansowanych technologii. Duża rozdzielczość i wysoka jasność, dbałość o szczegóły zapewnia widzom wiele wspaniałych wrażeń. JVC oferuje rozwiązania dla klientów, którzy poszukują specjalistycznych rozwiązań, wyświetlając obrazy w symulatorach lub takich miejscach, jak planetaria. Obraz jest wyjątkowo realistyczny.  

Projektory JVC PRO to urządzenia charakteryzujące się najwyższym kontrastem naturalnym na świecie. Nowe modele przekraczają granice i wyznaczają nowe standardy w dziedzinie projekcji. Korzystaj z tego przez kolejne tysiące godzin. U nas znajdziesz lampę do niemal każdego modelu urządzeń wyświetlających firmy JVC.

Są to oryginalne lampy pochodzące od autoryzowanych producentów. Są one jednakowe jak te, które znajdują się w nowym urządzeniu i mają taką samą żywotność. Każda dostarczona przez nas lampa objęta jest sześciomiesięczną gwarancją.

Oferujemy lampy bez modułu – to rozwiązanie ekologiczne i nie wpływające na użytkowanie projektora JVC. Niektórzy obawiają się, że wymiana samej lampy jest trudna i wymaga dużych umiejętności manualnych. Nic bardziej mylnego- z naszą instrukcją, po około 10 minutach można powrócić do wyświetlania obrazów. Jeśli sobie życzysz, w ekspresowym tempie dokonamy wymiany w naszym serwisie.

Poniżej nie możesz odnaleźć lampy do swojego urządzenia? Nic straconego! Naszą ambicją jest możliwość zaopatrzenia każdego projektora w Polsce w odpowiednie lampy. Posiadamy własny magazyn. Aby się upewnić, że na naszych półkach jest Twoja lampa, wystarczy wiadomość e-mail lub telefon pod numer 696-941-087.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników