Lampy do projektorów HITACHI

Hitachi to producent projektorów i rzutników multimedialnych, które od dawna są cenione i często wybierane przez klientów. Marka dba o użytkowników, zapewniając wyjątkowe funkcje, wspaniały obraz i niezawodność swoich projektorów.

Projektory Hitachi przeznaczone dla biznesu cechują się możliwością przeprowadzenia prezentacji w dowolnym miejscu i pełnym profesjonalizmem. Są to urządzenia wygodne do przenoszenia, które są niezawodne i charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji.

Do szkół zaprojektowane zostały modele o krótkiej ogniskowej oraz rzutniki multimedialne. W dużych salach uniwersyteckich lub lekcyjnych można zastosować projektory instalacyjne, które dają wszechstronny obraz nawet w mocno nasłonecznionych pomieszczeniach.

Hitachi może szczycić się prestiżową nagrodą za najlepszy projektor krótkoogniskowy targów ISE 2018 za model LP-AW4001. To potwierdzenie tego, że producent idealnie łączy gromadzoną od lat wiedzę i doświadczenie z oczekiwaniami swoich klientów.

W Twoim salonie, firmie, sali wykładowej pracuje dla Ciebie efektowny projektor firmy Hitachi? To rewelacyjnie! Żywotność każdej lampy jest ograniczona, ale jej zużycie nie oznacza końca korzystania z projektora. Najbardziej rozsądne rozwiązanie to zakup zamiennej lampy w naszym sklepie. Wszystkie prezentowane poniżej lampy są oryginalne – będziesz z nich tak samo zadowolony, jak z fabrycznie zamontowanej poprzedniczki.  

Odpowiednią lampę znajdziesz po modelu projektora, do której jest przeznaczona. Wymiany można dokonać własnoręcznie lub wysłać projektor do nas, wtedy lampę dobierze i zmieni nasz serwisant.

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników